Týmová hra

Práce je pro nás zábava. Jsme tým, který drží spolu. Každý u nás se detailněji věnuje jinému oboru stomatologie. Díky tomu dokážeme jít do hloubky a Vy dostáváte kvalitnější péči.

TÝM

MDDr. Michal Přibyl

Vedoucí zubní lékař
Stomatologie je pro mě vášeň a koníček zároveň. Baví mě, jak se rychle vyvíjí. Pokud chceme být na špičkové úrovni, musíme se vzdělávat a jít neustále kupředu. Také mám rád vedení týmu skvělých lidí, kterými se obklopuji. Stomatologie je týmová hra.
V LIBENTU jsem zodpovědný za plánování léčby, budeme se vídat na vstupních vyšetřeních a vždy na konzultacích léčebného plánu. Mojí hlavní pracovní náplní je protetika a estetické rekonstrukce předních zubů. 

 

MDDr. Marek Řehoř

Zástupce vedoucího lékaře
Stomatologie je z velké části technický obor, plný moderních a sofistikovaných pomůcek. Jsem rád, že v Libentu máme k dispozici ty nejmodernější a já tak ukojím svoji touhu po nových technologiích. Svoji největší zálibu jsem našel v tom, co většinu zubních lékařů spíše straší – mikroskopická endodoncie (ošetření kanálků). Každý zub beru jako výzvu a přistupuji k němu s respektem. Mám rád, když má klient jasno v tom, co a proč je třeba udělat, proto se snažím během výkonu vysvětlovat vše krok za krokem.
Při práci rád poslouchám muziku, protože ta je pro mě nejlepším lékem na stres a pomáhá mi se dokonale soustředit.

 

MDDr. Martina Exnerová

Zubní lékařka 
Stomatologii jako obor jsem si zvolila pro její kombinaci medicínských znalostí, kreativity a estetického vnímání. Jsem perfekcionistka a v Libentu mám možnost zabývat se všemi detaily, což mi přináší radost z odvedené práce bez kompromisů. Věnuji se především záchovné stomatologii a snímatelné protetice, ale také dětem. To pak energickou hudbu střídají odpočinkové pohádky podle výběru našich malých pacientů.

MDDr. Šimon Belák, Ph.D.

Zubní lékař 
Už ako malý chlapec som sa rád učil nové veci. Aj keď som teraz už veľký chlapec, niekto by dokonca povedal mladý muž, mi táto vlastnosť zostala. Nie nadarmo ma doma volajú večný študent. Aj keď už do školy nemusím chodiť, venujem sa rád článkom, výskumu a prednáškam. Okrem toho sa milujem dobre napapať, figúru ale udržujem vďaka pravidelnému športu. Spolupráca s pacientom je pre mňa nesmierne dôležitá, pretože sa venujem liečbe parodontitídy a chirurgii. Beh so mnou tak nie je krátkodobá záležitosť, ale často celoživotný závod. Pokiaľ budete počuť počas ošetrenia hity z minulých dekád, nie je to chyba rádia.

MDDr. Jakub Kania

Zubní lékař 
Už v dětství jsem pořád něco vyráběl, maloval nebo modeloval. Takže jsem se celkem logicky chtěl živit rukama. Říkali mi: “Hloupý nejsi, jdi studovat!” A tak jsem hledal obor, kde se dá spojit manuální dovednost s prací hlavou. Stomatologie spojuje obojí a tak byla volba jasná. Už od začátku studií jsem se nadchl pro chirurgii a tak to zůstalo doposud.

MDDr. Tomáš Pospíšil

Zubní lékař 
Stomatologie i mě baví jakožto spojení medicíny a manuální zručnosti v jemné práci. Díky moderním technologiím, v čele se zvětšovacími pomůckami můžeme dnes ošetřovat zuby daleko citlivěji než tomu bylo dříve. Baví mě také dynamika oboru a to, že vidíme výsledky svojí práce v relativně krátkém čase.
Mám rád v Libentu naši týmovou práci, která má společný cíl. Setkáme se buď při vstupním vyšetření, u záchovné stomatologie nebo fixní protetiky.
Při práci rád poslouchám veselou hudbu různých žánrů, případně nechám výběr na Vás.

MDDr. Thomas Rozina

Zubní lékař 
Ak si nie ste istí či ešte stále dobre rozumiete slovenčine, so mnou budete mať možnosť si ju oprášiť pri jednej z návštev. Stretnuť sa môžeme v ktorej koľvek fáze terapie, od vstupného vyšetrenia cez riešenie kazov až po chirurgiu. Moje srdce však už od vysokej školy horí pre prevenciu a víziu zachovania si vlastných zubov po celý život, preto parodontológia hrá u mňa prim. Pred návštevou odporúčam premyslieť si hudbu, ktorú si pustíme. Ak to necháte na mňa, je možné, že to budete ľutovať…

Kamila Jeřábková, DiS.

Dentální hygienistka
S dentální hygienou jsem se poprvé setkala v zahraničí a velmi mě tato profese nadchla i proto, že u nás byl tento obor v podstatě neznámý. V dentální hygieně vidím velký smysl. Nejednou se mi v praxi stalo, že klient byl velmi mile překvapen zjištěním, jak lehce lze předejít tak častému onemocnění, jako je gingivitída a nebo parodontitída, pouhým správným domácím čištěním zubů, které s každým klientem nacvičuji v ordinaci.
Mám také praktické zkušenosti s asistencí u parodontálních operacích, stomatochirurgických zákrocích či endodontických ošetřeních.

Bc. Alena Přibylová

Dentální hygienistka
Vystudovala jsem obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy. Během studia jsem se účastnila spousty přednášek a konferencí se zaměřením na můj obor. Se svými klienty se snažím vytvářet dlouhodobé, přátelské vztahy, aby se při návštěvách cítili co nejlépe a uvolněně. Práce je pro mě koníčkem, proto se jí věnuji ráda a naplno.

Klára Babczinská

Vrchní sestra

Aneta Pospíšilová

Zubní instrumentářka 

Veronika Brachová, DiS.

Zubní instrumentářka

Nikola Branšovská

Zubní instrumentářka

Bc. Radka Kylarová

Administrativa


Barbora Connie Hammerová

Recepce 

Simona Masná

Recepce 

TECHNOLOGIE

600x400 zubni soupravy 2

Zubní soupravy

Při ošetření u nás budete odpočívat na špičkových německých křeslech KaVo. Pro Vaše pohodlí jsme pořídili i speciální měkčené polstrování RelaxLine.

Dezinfekční funkce křesel

Naše křesla splňují hygienické standardy podle směrnic RKI. Nástroje na soupravách jsou automatizovaně proplachovány. Dále jsme nechali instalovat vodní blok splňující normy dle DVGW. 

 

Operační mikroskopy

Operační mikroskopy jsou součástí všech našich ordinací. Zvětšovací pomůcky jsou základem precizní práce. Při opravách Vašich zubů řešíme desetiny milimetrů a ty nejsou pouhým okem patrné. Naše mikroskopy dokáží zvětšit zub až 30x. Umíme Vám obraz z mikroskopu promítat na LED televizi.

 

Smart TV

Kromě Vašeho ošetření můžete sledovat film nebo třeba koncert, jehož poslech si užijeme i my :-). Zejména naši dětští klienti ocení možnost sledovat pohádky. 

 

RTG 600x400

Rentgenologické vyšetření

Díky pravidelným rentgenům dokážeme objevit i malé kazy. Nečekáme na to, až jsou kazy velké a zuby Vás začnou bolet. Díky moderním digitálním přístrojům je toto vyšetření bezpečné.

 

AirFlow

V rámci dentální hygieny nabízíme i airflow. Šetrné odstranění pigmentů od kávy, čaje a kouření. 

 

Aquacare

Ne vždy je nutné kaz vrtat. Díky speciálním pískovacím přístrojům dokážeme některé kazy odstranit pouhým pískováním.

 

Intraorální skener

Jsou situace, kdy se dokážeme elegantně vyhnout otiskům. V dnešní digitální době se čím dál více prosazují intraorální skenery. Skenování je pohodlnější a rychlejší než konvenční otisky. Používáme Medit i700.