Týmová hra

Práce je pro nás zábava. Jsme tým, který drží spolu. Každý u nás se detailněji věnuje jinému oboru stomatologie. Díky tomu dokážeme jít do hloubky a Vy dostáváte kvalitnější péči.

TÝM

MDDr. Michal Přibyl

Vedoucí zubní lékař
Stomatologie je pro mě vášeň a koníček zároveň. Baví mě, jak se rychle vyvíjí. Pokud chceme být na špičkové úrovni, musíme se vzdělávat a jít neustále kupředu. Také mám rád vedení týmu skvělých lidí, kterými se obklopuji. Stomatologie je týmová hra.
V LIBENTU jsem zodpovědný za plánování léčby, budeme se vídat na vstupních vyšetřeních. Mojí hlavní pracovní náplní je mikroskopická stomatologie. Z té se věnuji nejvíce záchovné stomatologii, ošetřování kanálků a protetice.

 

MDDr. Marek Řehoř

Zubní lékař
Stomatologie je z velké části technický obor, plný moderních a sofistikovaných pomůcek. Jsem rád, že v Libentu máme k dispozici ty nejmodernější a já tak ukojím svoji touhu po nových technologiích. Svoji největší zálibu jsem našel v tom, co většinu zubních lékařů spíše straší – mikroskopická endodoncie (ošetření kanálků). Každý zub beru jako výzvu a přistupuji k němu s respektem. Mám rád, když má klient jasno v tom, co a proč je třeba udělat, proto se snažím během výkonu vysvětlovat vše krok za krokem.
Při práci rád poslouchám muziku, protože ta je pro mě nejlepším lékem na stres a pomáhá mi se dokonale soustředit.

 

Dominika Vrbická DiS.

Dentální hygienistka
O této práci jsem snila už od střední školy a vášeň pro obor se mě drží dodnes.
Rozumím nejen Vašim zubům, dásním a pomůckam k jejich čištění, ale taky Vašim pocitům a budu se snažit udělat vše pro to, aby náš společně strávený čas Vám byl příjemným a užitecným.

Bc. Alena Přibylová

Dentální hygienistka
Vystudovala jsem obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy. Během studia jsem se účastnila spousty přednášek a konferencí se zaměřením na můj obor. Se svými klienty se snažím vytvářet dlouhodobé, přátelské vztahy, aby se při návštěvách cítili co nejlépe a uvolněně. Práce je pro mě koníčkem, proto se jí věnuji ráda a naplno.

TECHNOLOGIE

600x400 zubni soupravy 2

Zubní soupravy

Při ošetření u nás budete odpočívat na špičkových německých křeslech KaVo. Pro Vaše pohodlí jsme pořídili i speciální měkčené polstrování RelaxLine.

Dezinfekční funkce křesel

Naše křesla splňují hygienické standardy podle směrnic RKI. Nástroje na soupravách jsou automatizovaně proplachovány. Dále jsme nechali instalovat vodní blok splňující normy dle DVGW. 

 

Operační mikroskopy

Operační mikroskopy jsou součástí všech našich ordinací. Zvětšovací pomůcky jsou základem precizní práce. Při opravách Vašich zubů řešíme desetiny milimetrů a ty nejsou pouhým okem patrné. Naše mikroskopy dokáží zvětšit zub až 30x. Umíme Vám obraz z mikroskopu promítat na LED televizi.

 

Smart TV

Kromě Vašeho ošetření můžete sledovat film nebo třeba koncert, jehož poslech si užijeme i my :-). Zejména naši dětští klienti ocení možnost sledovat pohádky. 

 

RTG 600x400

Rentgenologické vyšetření

Díky pravidelným rentgenům dokážeme objevit i malé kazy. Nečekáme na to, až jsou kazy velké a zuby Vás začnou bolet. Díky moderním digitálním přístrojům je toto vyšetření bezpečné.

 

AirFlow

V rámci dentální hygieny nabízíme i airflow. Šetrné odstranění pigmentů od kávy, čaje a kouření. 

 

Aquacare

Ne vždy je nutné kaz vrtat. Díky speciálním pískovacím přístrojům dokážeme některé kazy odstranit pouhým pískováním.