Týmová hra

Práce je pro nás zábava. Jsme tým, který drží spolu. Každý u nás se detailněji věnuje jinému oboru stomatologie. Díky tomu dokážeme jít do hloubky a Vy dostáváte kvalitnější péči.

TÝM

MDDr. Michal Přibyl

Vedoucí zubní lékař
Stomatologie je pro mě vášeň a koníček zároveň. Baví mě, jak se rychle vyvíjí. Pokud chceme být na špičkové úrovni, musíme se vzdělávat a jít neustále kupředu. Také mám rád vedení týmu skvělých lidí, kterými se obklopuji. Stomatologie je týmová hra.
V LIBENTU jsem zodpovědný za plánování léčby, budeme se vídat na vstupních vyšetřeních a vždy na konzultacích léčebného plánu. Mojí hlavní pracovní náplní je protetika a estetické rekonstrukce předních zubů. 

 

MDDr. Marek Řehoř

Zástupce vedoucího lékaře
Stomatologie je z velké části technický obor, plný moderních a sofistikovaných pomůcek. Jsem rád, že v LIBENTU máme k dispozici ty nejmodernější a já tak ukojím svoji touhu po nových technologiích. Svoji největší zálibu jsem našel v tom, co většinu zubních lékařů spíše straší – mikroskopická endodoncie (ošetření kanálků). Každý zub beru jako výzvu a přistupuji k němu s respektem. Mám rád, když má klient jasno v tom, co a proč je třeba udělat, proto se snažím během výkonu vysvětlovat vše krok za krokem.
Při práci rád poslouchám muziku, protože ta je pro mě nejlepším lékem na stres a pomáhá mi se dokonale soustředit.

 

MDDr. Vendula Přibylová

Zubní lékařka
Když jsem se v mládí rozhodovala, co dál dělat, zubařina pro mě byla jasná volba. Spojení kreativity, preciznosti a práce rukama je pro mě to pravé. Díky špičkovému vybavení, moderním technologiím a zvětšení můžeme udělat všechno možné pro záchranu Vašich zubů. Jsem ráda, že můžu pracovat v týmu skvělých lidí, kde si můžeme práci rozdělit a každý tak udělá svou část práce nejlépe. V LIBENTU se budeme potkávat při zachované stomatologii, ale taky s Vašimi dětmi, ke kterým přistupuji individuálně a empaticky. K ošetření si pustíme pohádku, aby to děti bavilo a nám šla práce od ruky. 

MDDr. Martina Exnerová

Zubní lékařka 
Stomatologii jako obor jsem si zvolila pro její kombinaci medicínských znalostí, kreativity a estetického vnímání. Jsem perfekcionistka a v LIBENTU mám možnost zabývat se všemi detaily, což mi přináší radost z odvedené práce bez kompromisů. Věnuji se především záchovné stomatologii a snímatelné protetice, ale také dětem. To pak energickou hudbu střídají odpočinkové pohádky podle výběru našich malých pacientů.

MDDr. Šimon Belák, Ph.D.

Zubní lékař 
Už ako malý chlapec som sa rád učil nové veci. Aj keď som teraz už veľký chlapec, niekto by dokonca povedal mladý muž, mi táto vlastnosť zostala. Nie nadarmo ma doma volajú večný študent. Aj keď už do školy nemusím chodiť, venujem sa rád článkom, výskumu a prednáškam. Okrem toho sa milujem dobre napapať, figúru ale udržujem vďaka pravidelnému športu. Spolupráca s pacientom je pre mňa nesmierne dôležitá, pretože sa venujem liečbe parodontitídy a chirurgii. Beh so mnou tak nie je krátkodobá záležitosť, ale často celoživotný závod. Pokiaľ budete počuť počas ošetrenia hity z minulých dekád, nie je to chyba rádia.

MDDr. Jakub Kania

Zubní lékař 
Už v dětství jsem pořád něco vyráběl, maloval nebo modeloval. Takže jsem se celkem logicky chtěl živit rukama. Říkali mi: “Hloupý nejsi, jdi studovat!” A tak jsem hledal obor, kde se dá spojit manuální dovednost s prací hlavou. Stomatologie spojuje obojí a tak byla volba jasná. Už od začátku studií jsem se nadchl pro chirurgii a tak to zůstalo doposud.

MDDr. Tomáš Pospíšil

Zubní lékař 
Stomatologie i mě baví jakožto spojení medicíny a manuální zručnosti v jemné práci. Díky moderním technologiím, v čele se zvětšovacími pomůckami můžeme dnes ošetřovat zuby daleko citlivěji než tomu bylo dříve. Baví mě také dynamika oboru a to, že vidíme výsledky svojí práce v relativně krátkém čase.
Mám rád v LIBENTU naši týmovou práci, která má společný cíl. Setkáme se buď při vstupním vyšetření, u záchovné stomatologie nebo fixní protetiky.
Při práci rád poslouchám veselou hudbu různých žánrů, případně nechám výběr na Vás.

MDDr. Thomas Rozina

Zubní lékař 
Ak si nie ste istí či ešte stále dobre rozumiete slovenčine, so mnou budete mať možnosť si ju oprášiť pri jednej z návštev. Stretnuť sa môžeme v ktorej koľvek fáze terapie, od vstupného vyšetrenia cez riešenie kazov až po chirurgiu. Moje srdce však už od vysokej školy horí pre prevenciu a víziu zachovania si vlastných zubov po celý život, preto parodontológia hrá u mňa prim. Pred návštevou odporúčam premyslieť si hudbu, ktorú si pustíme. Ak to necháte na mňa, je možné, že to budete ľutovať…

Kamila Jeřábková, DiS.

Dentální hygienistka
S dentální hygienou jsem se poprvé setkala v zahraničí a velmi mě tato profese nadchla i proto, že u nás byl tento obor v podstatě neznámý. V dentální hygieně vidím velký smysl. Nejednou se mi v praxi stalo, že klient byl velmi mile překvapen zjištěním, jak lehce lze předejít tak častému onemocnění, jako je gingivitída a nebo parodontitída, pouhým správným domácím čištěním zubů, které s každým klientem nacvičuji v ordinaci.
Mám také praktické zkušenosti s asistencí u parodontálních operací, stomatochirurgických zákrocích či endodontických ošetřeních.

Bc. Alena Přibylová

Dentální hygienistka
Vystudovala jsem obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Během studia jsem se účastnila spousty přednášek a konferencí se zaměřením na můj obor. Se svými klienty se snažím vytvářet dlouhodobé, přátelské vztahy, aby se při návštěvách cítili co nejlépe a uvolněně. Práce je pro mě koníčkem, proto se jí věnuji ráda a naplno.

Klára Babczinská

Vrchní sestra
Vystudovala jsem zubního technika v Olomouci. Přímo tento obor mě nezaujal, ale celkově zuby ano a věděla jsem, že jediná možnost jak být spokojena v práci je dělat zubní instrumentářku. V Brně jsem sbírala zkušenosti 4 roky, ale věděla jsem, že se chci vrátit do Olomouce, kde na mě čekalo Libento. Je tady skvělá možnost, dělat se všemi doktory různé obory, ale protetika mi přirostla k srdci nejvíce. Vidět některé pacienty se znovu usmívat mi dělá radost. Doba jde tak dopředu, že jsem se díky Libentu (které jde taky dopředu) naučila mnoho věci.

Aneta Pospíšilová

Zubní instrumentářka
Zubní instrumentářku jsem studovala v Ostravě a poté jsem rovnou pracovala v oboru stomatologie i ortodoncie. LIBENTO pro mě byla ale úplně nová zkušenost a práci jsem si hned zamilovala. Práce u více doktorů mi umožňuje asistovat u různých zákroků. Baví mě všechno, ale jen o malinko víc mám ráda chirurgii. Nic z toho by však nedávalo smysl bez skvělého kolektivu.

Nikola Branšovská

Zubní instrumentářka
V roce 2017 jsem úspěšně absolvovala střední zdravotnickou školu – obor zubní technik. Hned po škole jsem věděla, že chci své znalosti v oboru stomatologie dále poznávat a rozvíjet . Stomatologie je o detailech a preciznosti, a proto jsem zvolila cestu, stát se zubní instrumentářkou. Mezi mé oblíbené odvětví patří zejména chirurgie a parodontologie. Poté, co jsem byla přijata do skvělého kolektivu LIBENTO, jsem věděla, že i já zde mám své místo.
Neboť mé motto zní “Úsměv dělá den”.

Veronika Brachová, DiS.

Zubní instrumentářka
V LIBENTU se mi líbí, že má člověk možnost vyzkoušet si různé oblasti stomatologie a zjistit, co ho nejvíc baví. Já jsem si našla zálibu v endodontickém ošetření. Proto se nejčastěji potkáme při ošetřování kanálků s MDDr. Řehořem. V ordinaci se také starám o objednání materiálů a výrobu nosičů na bělení a nightguardů, takže pokud je od nás máte, tak je to ode mě.

Kateřina Novotná

Zubní instrumentářka
Vystudovala jsem diplomovaného zubního technika v Olomouci. Jelikož ordinace a laboratoř spolu spolupracují, tak jsem ráda, že jsem součástí LIBENTA, kde můžu pracovat a mít pohled nejen ze strany laboratoře, ale i z ordinace. Ráda se věnuji všemu, co se týče protetiky. S protetikou spojený CAD a tisknuti modelů pro následné zhotovení dlah na bělení i bruxismu.

Bc. Radka Kylarová

Administrativa
Oproti ostatním, já vůbec nejsem ze zdravotnického prostředí. Vystudovala jsem Aplikovanou tělesnou výchovu a sport osob se specifickými potřebami na Univerzitě Karlově v Praze. V LIBENTU řídím provoz ordinace, administrativu a recepci. Dále s MDDr. Michalem Přibylem organizujeme kurzy pro vzdělávání zubařů, což je skvělá zkušenost a hlavně se dostávám do stomatologické problematiky z jiného úhlu, než “jen” z ordinací. I když jsem nakonec úplně v jiném oboru, tak s lidmi jako jsou v LIBENTU je to za odměnu.

Barbora Connie Hammerová

Recepce
Práce s lidmi – komunikace – je moje každodenní akce. Se mnou se budete potkávat ihned po otevření dveří do našeho skvěle sehraného týmu LIBENTO. Každý klient potřebuje individuální přístup a někdy i minuty hrají obrovskou roli k záchraně zubů. Laskavost, empatie a určitá asertivita jsou pro mě základ. Ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy a provedu Vás našim týmem skvělých lékařů a šikovných sestřiček. U nás se budete cítit skvěle a největší odměnou pro nás bude Vás zdravý, krásný úsměv.  

Simona Masná

Recepce
Mojou hlavnou pracovnou náplňou je starať sa o Vašu spokojnosť u nás na klinike. Uvidíme sa na recepcii (teda pokiaľ prídete bližšie, pretože meriam len 163cm, ale dobrého veľa nenarastie). Keď k nám zavoláte a budete počuť slovenčinu, tak to budem určite ja. Teším sa na vaše: ,,Čučoriedka a žubrienka. 🙂 “ Každopádne vám veľmi rada pomôžem s akýmkoľvek problémom či dotazom pokiaľ bude potreba, stačí iba napísať e-mail alebo nám zavolať. U nás na recepcii naplánujeme spolu termíny, podpíšeme informované súhlasy, zaplatíte kartou a môžem Vám urobiť aj kávu, aby ste sa u nás cítili príjemne. Som veľmi rada, že môžem byť súčasťou LIBENTO tímu, práca ma veľmi baví a chodím do práce rada. Budem sa tešiť na stretnutia s Vami.

Lucie Zatloukalová

Recepce
Při návštěvě našeho stomatologického centra LIBENTO jsem já člověk, se kterým se potkáte jako první. Provedu Vás vstupním vyšetřením, co se týče vyplnění dotazníku a vytvoření opg snímku. Budeme spolu domlouvat termíny na zákroky či dentální hygienu podle Vašeho plánu léčby. Pomůžu Vám při řešení Vašich akutních problémů nebo jakýkoliv dotazů. Jsem tady od toho, aby vaše cesta k novému a zdravému úsměvu byla co nejsnazší a nejpříjemnější.

TECHNOLOGIE

600x400 zubni soupravy 2

Zubní soupravy

Při ošetření u nás budete odpočívat na špičkových německých křeslech KaVo. Pro Vaše pohodlí jsme pořídili i speciální měkčené polstrování RelaxLine.

Dezinfekční funkce křesel

Naše křesla splňují hygienické standardy podle směrnic RKI. Nástroje na soupravách jsou automatizovaně proplachovány. Dále jsme nechali instalovat vodní blok splňující normy dle DVGW. 

 

Operační mikroskopy

Operační mikroskopy jsou součástí všech našich ordinací. Zvětšovací pomůcky jsou základem precizní práce. Při opravách Vašich zubů řešíme desetiny milimetrů a ty nejsou pouhým okem patrné. Naše mikroskopy dokáží zvětšit zub až 30x. Umíme Vám obraz z mikroskopu promítat na LED televizi.

 

Smart TV

Kromě Vašeho ošetření můžete sledovat film nebo třeba koncert, jehož poslech si užijeme i my :-). Zejména naši dětští klienti ocení možnost sledovat pohádky. 

 

RTG 600x400

Rentgenologické vyšetření

Díky pravidelným rentgenům dokážeme objevit i malé kazy. Nečekáme na to, až jsou kazy velké a zuby Vás začnou bolet. Díky moderním digitálním přístrojům je toto vyšetření bezpečné.

 

AirFlow

V rámci dentální hygieny nabízíme i airflow. Šetrné odstranění pigmentů od kávy, čaje a kouření. 

 

Aquacare

Ne vždy je nutné kaz vrtat. Díky speciálním pískovacím přístrojům dokážeme některé kazy odstranit pouhým pískováním.

 

Intraorální skener

Jsou situace, kdy se dokážeme elegantně vyhnout otiskům. V dnešní digitální době se čím dál více prosazují intraorální skenery. Skenování je pohodlnější a rychlejší než konvenční otisky. Používáme Medit i700.